Кафедра Художньо-естетичних наук

ДАВАТИ ЗНАННЯ, ОСОБИСТІСТЬ ЗРОСТИТИ-

Ось кредо мого життя"

Педагогічній стаж: 30 років

Освіта: Київський державний педагогічний університет ім. М. Драгоманова, інженерно-педагогічний факультет, спеціальність : викладач загально-технічних дисциплін та трудового навчання

Категорія: вища

Звання: вчитель-методист

Нагороджена знаком «Відмінник освіти України",  почесними грамотами Головного управління освіти і науки м. Києва та Міністерства освіти і науки України, подякою Київського міського голови.

Переможець міського та Всеукраїнського конкурсу  "Вчитель року-2003".

Голова профспілкового комітету школи  (1995-2009 рр),  член міського комітету профспілки (2004-2009 рр)

Член жюрі районного, міського та Всеукраїнського турів олімпіади з трудового навчання

Автор перспективного педагогічного досвіду "Використання  персонального комп'ютера на уроках трудового навчання" (авторське свідоцтво №146, від 2.07. 2004), методист-кореспондент КМПУ ім.Б. Д .Грінченка, редактор журналу"Модный журнал"- "Модное рукоделие" (з 2005р), організатор Міжнародних виставок та конкурсів рукоділля та творчості "Золоті руки майстрів" та Міжнародного салону "Модна лялька"(з 2009р)

Приймаю участь у роботі виставок рукоділля та творчості  "Creativa" (Дортмунд, Германія), " Bead&Button" шоу (Мілуокі, США), "Ювелірних та декоративних прикрас" (Токіо, Йокогама, Японія), проводжу майстер-класи з різних видів рукоділля та творчості.

Друковані роботи

1. Методичні рекомендації "Використання ком'ютерних технологій на уроках трудового навчання при вивченні теми "конструювання та моделювання одягу", 2002 р.

2. Методичні рекомендації "Використанння комп'ютера на уроках трудолвого навчання під час вивчення теми "Українська народна вишивка" та в позаурочний час", 2002 р.

3. Журнал "Трудове навчання в школі" квітень, 2011 р.  "Декорування одягу розписом тканин акриловими фарбами"

4. "Модный журнал" (2005-2016 рр)

5.  Журнал "Bead &button" #4  (2011), США

6.  Журнал "Bead &button"  #11(2011), США

7.  Журнал "Bead &button" #10(2014), США

8. Каталог  компанії  FIRE MOUNTAIN GEMS and Beads   "Jewelery Maker's Catalog of Best Sellers 2014-2015", США

9. Книга  в-ва "Bead&Button book", "Creative Beading Vol. 11,"  2016р., США

Константинова Олена Вікторівна

Педагогічний стаж 37 років

Освіта:1. Київський ордена Трудового Червоного Прапора Інженерно-будівельний інститут (1977-1983рр). Спеціальність: архітектура

2. чернігівський державний педагогічний інститут ім. Т.Г. Шевченка (1988-1992рр). Спеціальність: загальнотехнічні дисципліни та праця.

Категорія – вища

Звання – вчитель-методист

Нагороди: знак «Відмінник освіти України», Почесні грамоти Головного управління освіти і науки м. Києва та Міністерства освіти і науки України, Подяка від Київського міського голови, Подяка від Всеосвіти за вагомий внесок у розвиток онлайн бібліотеки методичних матеріалів для вчителів.

Переможець міського конкурсу «Вчитель року – 1999р,

Переможець міського конкурсу і Лауреат Всеукраїнського конкурсу «Вчитель року- 2007р

Член журі районного, міського турів олімпіади з образотворчого мистецтва.

Член журі районного і міського конкурсу «Вчитель року 2012р»

Робота як методиста-кореспондента кафедри образотворчого мистецтва КМПУ ім. Б.Д. Грінченка: брала участь у підготовці навчальних програм для учнів 5-9 класів загально-освітніх навчальних закладів.

Тематичні розробки уроків: «Образотворче мистецтво. Майстер-класи.

Авторські розробки уроків з образотворчого (візуального) мистецтва.

Публікації в журналі «Мистецтво та освіта» та «Шкільний світ»

Працюю над навчально-методичною проблемою: «Формування творчих здібностей учнів засобами мистецтва»

Чорна Ірина Миколаївна

Вчитель музики. Педагогічний стаж – 39 років.

Спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії,

Вчитель-методист.

Кредо:Спочатку люби, потім вчи!

Працює над  темою: Активізація пізнавальної діяльності і розвиток творчих

здібностей учнів на уроках музики.

Працюючи над власним самовдосконаленням, прагне до:  викладання музики на якісно новому рівні (активне впровадження нових форм і методів вивчення музичного мистецтва, інноваційних комп’ютерних   технологій). Приділяє важливе значення саморозвитку творчих здібностей і музично-естетичному розвитку учнів на уроках музики та позакласній  діяльності, творчої самореалізації учнів на уроках музики та концертній діяльності. Займається  питаннями  удосконалення сучасного уроку музики. Спрямовує свою професійну діяльність у русло постійного творчого пошуку. Брала участь з вокальним колективом  школи у Міжнародному дитячому  пісенному  конкурсі «Чорнобаївськи зорепади-2».

Рожков Михайло Олександрович

Посада- вчитель трудового навчання, Освіта - вища, Київський педагогічний інститут ім. Горького, Стаж - понад 20-ти років, Кредо - Намагатися навчити дітей тому, що вмію сам.