Кафедра Іноземної мови

Долженкова Наталія Олександрівна

Вчитель англійської мови

Освіта - вища

Київський національний лінгвістичний університет, спеціальність - англійська мова та зарубіжна література.

Працює у школі з 2021 року.

Учитель вищої кваліфікіційної категорії, вчитель-методист.

Педагогічний стаж роботи 18 років

Як вчитель англійської мови, постійно спрямовую учнів на творчий пошук, вибудовуючи таку модель уроку, в ході якого створюю умови для здобуття учнями глибоких знань та розвитку мовних вмінь і навичок у сприятливій психологічній атмосфері, використовуючи традиційні методи і прийоми та інноваційні підходи до навчання з елементи інформаційно-комунікаційних технологій.

Левченко Ольга Вікторівна

Учитель англійської мови

Освіта:

• Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка, магістр педагогічних наук, вчитель англійської мови

• CELTA 2019 (Кембриджський диплом для викладачів, який дає право викладати англійську мову як іноземну в усьому світі)

Педагогічне кредо: Англійська мова - це весело і цікаво!

Методична тема: Проєктна робота на уроках англійської мови.

Учні під її керівництвом регулярно займають призові місця на усіх етапах міських олімпіад, а також всеукраїнських з англійської мови, МАН; успішно здають IELTS; займаються міжнародними проєктами.

Гусєва Оксана Олександрівна

Вчитель англійської мови

Педагогічне звання: старший вчитель

Педагогічний стаж- 26 років

Кредо: Школа- майстерня, де створюється світле і гуманне майбутнє наших дітей

Працює над темою «Сучасні методи онлайн освіти»

Має учнів-переможців районних та міських олімпіад з англійської мови

Нагороджена грамотами РУО

Друкується у фаховому журналі «Іноземні мови в школах України»

Учасник і доповідач районних та міських семінарів вчителів англійської мови

Учасник і доповідач всеукраїнського семінару “Drama for Children” в методичному центрі “Oxford University Press”

Керівник театральної студії “DDS” (“Dream Drama Studio”) та “School Film Festival”

Автор і режисер чисельних театральних постановок (“Merry English”, “Literature Night’s Dream”,

“The Centreville Ghost”, “Alice in Wonderland” та інших) та короткометражних фільмів.

Метою своєї роботи бачить всебічний розвиток дитини, її пізнавальної сфери, формування художньо-творчих умінь учнів.

Приділяє велику увагу міжпредметним зв’язкам (Зарубіжна література, Історія, Образотворче мистецтво) на прикладі як уроків англійської мови, так і позаурочної гурткової діяльності. Прагне долучити учнів до найкращих традицій театрального мистецтва, кіномистецтва а також до історії і культури англомовних країн. В постійному творчому пошуку і самовдосконаленні.

Веде класне керівництво - 11-Б клас (2021-2022 н.р.)

Тишковець Ольга В'ячеславівна

вчитель англійської мови за зарубіжної літератури.

В 2015 році закінчила Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет і отримала вищу освіту за спеціальністю мова і література(англійська) та здобула кваліфікацію філолога, вчителя англійської мови та зарубіжної літератури. Під час практики в школі, зрозуміла, що навчати дітей – це покликання. Саме тому і обрала для себе дану професію, у якій працює з 2014 року.

В спеціалізованій школі №16 працює з 2017 року. В 2019 році пройшла курси підвищення кваліфікації та отримала звання спеціаліста 2 категорії. Загальний педагогічний стаж складає 8 років.

Педагогічне кредо: Вміння знаходити обдарованих та здібних дітей - талант, вміння їх виховувати – мистецтво. Але найважливішим є любов до дитини!

Методична тема, над якою працює вчитель: Використання інтерактивних форм і методів навчання іноземної мови, як передумова розвитку творчої особистості учня.

Допомагає в організації цікавих позакласних заходів та концертів в яких учні можуть проявити свої творчі якості, таланти, уяву та показати свої сильні сторони.

Вважає, що завдання педагога не просто навчити дітей своєму предмету, а й відкривати різні здібності, які приховані в кожному з них, і дають сили та мотивації досягати більшого в житті. Не дарма кажуть «В кожній людині сонце, тільки дайте їй світити»

Капелюшна Вікторія Олександрівна

Старший учитель. Стаж 20 років. У школі 16 працюю 5 років.

Освіта : Київський національний лінгвістичний університет.

Педагогічне кредо: "Щоб бути хорошим учителем, потрібно любити те, що викладаєш і тих, кому викладаєш."

Методична тема: " Застосування інтерактивних технологій як один із способів підвищення ефективності сучасного уроку іноземної мови".

Також учитель активно бере участь у районних конкурсах та семінарах. Діти посідають призові місця на олімпіадах.

Щупачинська Ірина Володимирівна

Учитель німецької та англійської мови

Спеціаліст

Освіта : Київський національний лінгвістичний університет

Кредо : Головне - навчити дітей мислити . Б. Брехт

З 2014 року працює у спеціалізованій школі № 16.

Працює над темою : «Застосування мультимедійних засобів на початковому етапі вивчення німецької мови». Постійно працюючи над власним вдосконаленням використовує сучасні досягнення методичної науки та нові педагогічні технології . На уроках німецької мови широко застосовує ігрову та інформаційно - комунікативну технології. У роботі з учнями використовує метод проектів, технологію рольових ігор та ІКТ .

Полякова Світлана Миколаївна

Учитель англійської мови

Освіта: Київський державний університет ім. Т. Г. Шевченка

Звання: учитель-методист

Нагороди: Грамота Головного Управління Освіти м. Києва (2000 р.)

Подяка Управління освіти Шевченківського р-ну м. Києва (2004 р.)

Публікації: Розробки уроків англійської мови на сайті

“Методичний портал” та фаховий портал “Учительський журнал on-line”

Педагогічне кредо: Пошук та використання новітніх методів, які допомагають розкрити творчий потенціал учнів.