Кафедра Художньо-естетичних наук

ДАВАТИ ЗНАННЯ, ОСОБИСТІСТЬ ЗРОСТИТИ-

Ось кредо мого життя"

Педагогічній стаж: 30 років

Освіта: Київський державний педагогічний університет ім. М. Драгоманова, інженерно-педагогічний факультет, спеціальність : викладач загально-технічних дисциплін та трудового навчання

Категорія: вища

Звання: вчитель-методист

Нагороджена знаком «Відмінник освіти України", почесними грамотами Головного управління освіти і науки м. Києва та Міністерства освіти і науки України, подякою Київського міського голови.

Переможець міського та Всеукраїнського конкурсу "Вчитель року-2003".

Голова профспілкового комітету школи (1995-2009 рр), член міського комітету профспілки (2004-2009 рр)

Член жюрі районного, міського та Всеукраїнського турів олімпіади з трудового навчання

Автор перспективного педагогічного досвіду "Використання персонального комп'ютера на уроках трудового навчання" (авторське свідоцтво №146, від 2.07. 2004), методист-кореспондент КМПУ ім.Б. Д .Грінченка, редактор журналу"Модный журнал"- "Модное рукоделие" (з 2005р), організатор Міжнародних виставок та конкурсів рукоділля та творчості "Золоті руки майстрів" та Міжнародного салону "Модна лялька"(з 2009р)

Приймаю участь у роботі виставок рукоділля та творчості "Creativa" (Дортмунд, Германія), " Bead&Button" шоу (Мілуокі, США), "Ювелірних та декоративних прикрас" (Токіо, Йокогама, Японія), проводжу майстер-класи з різних видів рукоділля та творчості.

Друковані роботи

1. Методичні рекомендації "Використання ком'ютерних технологій на уроках трудового навчання при вивченні теми "конструювання та моделювання одягу", 2002 р.

2. Методичні рекомендації "Використанння комп'ютера на уроках трудолвого навчання під час вивчення теми "Українська народна вишивка" та в позаурочний час", 2002 р.

3. Журнал "Трудове навчання в школі" квітень, 2011 р. "Декорування одягу розписом тканин акриловими фарбами"

4. "Модный журнал" (2005-2016 рр)

5. Журнал "Bead &button" #4 (2011), США

6. Журнал "Bead &button" #11(2011), США