Кафедра Української мови та літератури

Заступник директора з навчальної роботи

Звання: вчитель-методист

Освіта: Київський Педагогічний інститут імені О.Горького

Нагороди: грамоти ГУОН (2006 р.), МОНУ (2008 р.), подяка Київського міського голови (2003, 2005р. р.), Почесна грамота голови Київської міської державної адміністрації (2014)

Переможець районного та лауреат міського конкурсу «Учитель року – 1998»

Педагогічне кредо: Лише той Учитель, хто живе так, як навчає

У 2010 стаття про Гарбуз Ю.Я. увійшла до 2-го видання книги « Успішна жінка України».

Коломієць Лариса Петрівна

Заступник директора з навчальної роботи

Звання: «Учитель-методист»

Освіта: Київський державний університет ім.Т.Шевченка; викладач української мови та літератури

Нагороди: грамота Головного управління освіти і науки м. Києва (2002 р.), грамота управління освіти виконавчого органу Оболонської районної у місті Києві державної адміністрації ( 2008 р.), Подяка Міністерства освіти і науки, молоді та сорту ( 2016 р.)

Педагогічне кредо: Якщо Ви маєте вогонь знання, дайте іншим запалити від нього свої світильники.

Сергієнко Юлія Сергіївна

учитель української мови та літератури

Освіта: Київський національний університет ім.Т.Г.Шевченка

Категорія: вища,

Звання: старший учитель

Переможець районного та лауреат міського етапів Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2009» у номінації «Українська мова та література», переможець районного та міського етапів Всеукраїнського конкурсу «Класний керівник року-2015» у номінації «Класний керівник 10-11 класів»

Нагороди: грамота Управління освіти Подільської районної у м.Києві державної адміністрації, грамота Головного управління освіти та науки м.Києва, нагорода іменною стипендією голови Подільської районної у м.Києві державної адміністрації, нагорода Громадською премією “Кращий учитель Києва 2008/2009” та дипломом “Кращий педагог-предметник 2009”, Диплом Міністерства освіти та науки України, Інституту проблем виховання Національної академії педагогічних наук України, Подяка від видавництва «Грані-Т», грамота Департаменту освіти і науки, молоді та спорту.

Педагогічне кредо: Постійний творчий пошук, який допомагає вести дитину стежиною життя, ім’я якої – щасливе майбутнє.

Юлія Сергіївна – активний учасник районних семінарів для вчителів української мови та літератури, класних керівників.

Вона має численні публікації у фахових виданнях, що стосуються підготовки учнів старшої ланки школи до ЗНО, є постійним дописувачем у газеті Центральних органів виконавчої влади «Урядовий кур’єр» (http://ukurier.gov.ua/uk/articles/yak-pidgotuvatisya-do-zno/ )

Коземір Наталія Анатоліївна

Учитель української мови та літератури

Освіта: Київський національний педагогічний університет ім.М.Драгоманова

Звання: старший вчитель

Педагогічне кредо: "Дайте дитині допитливість. Знання вона візьме сама" ( А.А. Гін)

Методична тема: проблемно-пошуковий метод навчання як шлях до активізації інтелектуальної діяльності учнів на уроках української мови.

В спеціалізованій школі №16 працює з 2005 року, є переможцем II етапу конкурсу «Учитель року-2015», Лауреатом III етапу «Вчитель року-2015». Нагороджена грамотами РУО, Подякою Департаменту освіти м. Києва.

Основним в роботі вважає підвищення пізнавальної діяльності учнів, формування у дітей бажання й вміння вчитися, спрямування учнів до активного самостійного дослідження. Головною метою роботи є педагогічна підтримка кожної дитини, розвиток творчих здібностей, збагачення духовного світу школярів.

Має напрочуд красиве хобі - вирощує фіалки.

Косарєва Олена Володимирівна

учитель світової літератури

Освіта: Київський державний педагогічний університет ім. М. Драгоманова

Категорія: вища, старший учитель

Педагогічне кредо: Учитель і учень ростуть разом

Педагогічний стаж - 35 років, в спеціалізованій школі №16 працює з 1995 року.

Тема над якою працюю: «Формування творчої особистості учнів, їхньої комунікативної компетентності на уроках зарубіжної літератури»

Сама Олена Володимирівна каже: "Для мене головне - це творчість. Творчість як спосіб життя, ставлення до людей, джерело натхнення. Якщо немає творчого підходу, література і мова втрачають свою придатність, перетворюючись на досить нудні предмети і для вчителів, і для школяра. Творчість дає можливість перетворити буденний світ на прекрасний і сонячний. Викладач словесності повинен горіти казковим вогнем духовності, запалюючи ним молоді серця. А в наш складний час єдине, що ми можемо зробити - це зберегти свою творчу особистість і залишитися людиною."

Має числені грамоти від школи, РУО, міського голови. Публікується у спеціалізованих професійних виданнях, бере участь у міських конкурсах вчителів-новаторів.

Діти під її керівництвом регулярно займають призові місця на районних етапах міських олімпіад зі світової літератури.

Воробйова Юлія Миколаївна

Освіта: 2003 р. закінчила НПУ ім.М.П.Драгоманова, спеціальність - Українська мова і література; 2013 р. закінчила НПУ ім.М.П.Драгоманова, спеціальність- Початкова освіта.

Категорія І.

В школі 16 працюю з 2004р.