Гордість школи

Філіндаш Нікіта

Вітаємо нашого учня 2 – Б класу Філіндаш Нікіту зі здобутям чемпіонського титулу в категорії класичних шахів у віці до 8 років. Такі досягнення є зразком відданості своїй справі, неабиякої працелюбності, прагнення завжди досягати поставленої мети. Цінуємо спортивну майстерність, інтелектуальність, витримку і прагнення до перемоги.

Бажаємо цікавого, захоплюючого, цікавого життя, як ця чудова гра міцного здоров’я, спортивного бадьорого духу, енергії, швидкої думки та яскравих перемог! Будь сміливим, розумним, кмітливим, завжди думай на крок вперед і в грі.

Тонкий Ілля

Є багаторазовим чемпіоном України, призером республіканський і міжнародних змагань, інструктором клубу «Фенікс» атестаційний рівень 2кью при міжнародній федерації «Араши Карате». Ілля зарекомендував себе як вольовий дисциплінований, спортсмен, що постійно зміцнює свій дух і розвиває тіло. Він користується повагою вчителів, є авторитетом для однолітків і прикладом для молодших спортсменів. Він завжди готовий прийти на допомогу, справою і радою допомогти своїм товаришам.

Президент Міжнародної федериції Араши Карате: Корж Олександр Володимирович

Вчитель фізичного виховання: Рогова Світлана Василівна