ЮНЕСКО Майбутнє освіти

Пандемія Covid-19 "перевернула класи" та зробила цифрові комунікації та технології одними з найважливіших засобів навчання. Учні, батьки і вчителі розмірковують над тим, якою буде освіта в майбутньому. Наша школа є учасником проекту ПАШ ЮНЕСКО, тому учні та вчителі беруть регулярно участь у різноманітних заходах та активностях ініційованих ЮНЕСКО.

У травні 2021 до ініціативи ЮНЕСКО "Майбутнє освіти / Futures of Education" про майбутнє освіти через 30 років зі своїми проектами долучилися Софія Кучеренко та Еріка Крахмалова (6а), Маргарита Кожина та Михайло Білько (7а), Олександра Романенко, Вікторія Кащенко та Анна Петрук (7б), Тімков Богдан (7в), Олександр Самолюк (8в).

Діти знову переконатися, що володіння іноземними мовами (і англійською і французькою) є необхідними для отримання і перевірки якісної інформації, а також є незамінним засобом для комунікації зі світом.

Кураторами проекту у школі виступили вчитель французької мови Людмила Бован та вчитель англійської Ольга Левченко.