Зустріч з послом Канади

28 травня 2021 учениця 7-А класу Софія Шульженко, учениця 8-Б класу Соф'я Рубашева та вчитель французької мови Людмила Бован взяли участь у онлайн зустрічі Надзвичайного та Повноважного Посла Канади в Україні Лариси Ґаладзи з переможцями щорічного Конкурсу художнього перекладу для учнів та студентів, організованого Асоціацією викладачів французької мови України за підтримки посольства Канади в рамках Тижня Франкофонії 2021.

Пані Посол щиро привітала усіх лауреатів конкурсу, відзначила неймовірну роботу і креативність учнів та подякувати вчителям за їх вагомий внесок у розвитку франкофонії в Україні. Також пані Лариса Ґаладза особисто поспілкуватися з кожним лауреатом конкурсу та відповіла на питання учасників зустрічі щодо Канади та особливостей роботи Повноважним Послом.