Всесвітнього дня дикої природи (World Wildlife Day)

З нагоди відзначення Всесвітнього дня дикої природи (World Wildlife Day) 2021, що відзначається щороку 3 березня, Міжнародний фонд добробуту тварин (International Fund for Animal Welfare) провів свій третій щорічний глобальний конкурс мистецтв у співпраці з Секретаріатом Конвенції про міжнародну торгівлю зникаючими видами диких тварин та рослин (Secretariat of the Convention on International Trade in Endangered Species of Wild Fauna and Flora) та Програма розвитку ООН (United Nations Development Programme) на тему «Ліси та добросусідство: підтримка людей та планети».

Раді представити роботи учениць нашої школи, які долучилися до цього конкурсу за сприяння вчителя французької мови Людмили Бован:

Діана Михаленко, 11-Б, «Notre MAISON est en feu!/Our HOUSE is on fire!»

Влада Сергієнко, 11-А клас, «Ne mettons pas le feu à notre futur !/Don't let our future burn»

Анна Петрук, 7-Б клас, «Journée mondiale de la vie sauvage/ World Wildlife Day»

Вітаємо дівчат, бажаємо нових яскравих ідей та їх творчих реалізацій!!!

Деталі конкурсу:

International Youth Art Contest for World Wildlife Day 2021 (unric.org)

International Youth Art Contest announces Ka Yi Siu of Hong Kong SAR, China as 2021 winner | IFAW