Profee Book

Вибір майбутньої професії та огляд ринку праці України є надзвичайно актуальним питанням для випускників. Саме тому у березні 2021 учні 9-Б Коваль Аліна, Мєхова Марія, Приходько Майя та Мінаєв Вільям разом зі вчителем англійської мови Ольгою Левченко взяли участь у онлайн зустрічі учнів старшої школи з Верейці Стефанією у рамках профорієнтаційного освітнього проєкту Profee Book від університету КРОК та КЕПІТ, асоційованого навчального закладу міжнародного Проекту ЮНЕСКО.

Тема зустрічі - Мій бренд - не залишила нікого байдужим та викликала шалену кількість запитань від наших учні до Стефанії Верейці, що є project manager у кращій креативні агенції світу banda agency та працює з відомими брендами як monobank, borjomi, Rocket, Dream Town, Kabanosy та ін. Спікерка змогла розкрити деякі особливості та таємниці створення власного бренду на ринку України та показала безмежні можливості розвитку на теренах нашої держави.