Вступ до 5-го класу

Шановні батьки, якщо ви подали заяву до школи №16 до 5 (додаткового) класу, а ваша дитина з поважних причин не змогла з’явитись на конкурс, вона зможе пройти конкурсне випробування 17.08.2022 та 18.08.2022 на 09:30 (з собою мати копію «Свідоцтва досягнень).

Список учнів зарахованих на сайт.docx
групи та тестування (1).docx
Без конкурсу рекомендувати до зарахування учнів.docx

До уваги батьків!

Продовжено терміни прийому заяв

до 5-го додаткового класу до 24.06.2022 року.

Відповідно до листа Департаменту освіти і науки виконавчого органу (Київської міської державної адміністрації) від 24.05.2022 №063-1954 «Про зарахування до 5-х класів»

Заяви подаються за графіком:

вівторок з 10:00 до 12:00

четвер з 12:00 до 14:00

або на електронну пошту школи school16@i.ua

До заяви необхідно додати копію свідоцтва про народження. При поданні заяви необхідно мати при собі документ, який підтверджує особу заявника (батьків, або осіб, яких заміняють)

1. Якщо кількість поданих заяв станом на 24 червня буде перевищувати загальну кількість місць (30), 25 червня буде оприлюднено на веб-сайті школи оголошення про проведення дати і часу конкурсного випробування.

2. Інформуємо, в разі проведення конкурсу, щодо спрощення умов його проведення (без усного туру та зменшення об’єму програмного матеріалу до рамок базового).

3. Зараховуються до школи без конкурсу:

3.1 діти, що проживають на території обслуговування та закінчили школу з високими рівнями навчальних досягнень за «Свідоцтвом навчальних досягнень»;

3.2 діти, які є рідними (усиновленими) братами та/або сестрами дітей, які здобувають освіту у цьому закладі;

3.3 діти або один з їх батьків, які мають довідку про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи.

Заява щодо наміру зарахування дитини до 5 додаткового класу може подаватись електронною поштою на school16@i.ua

Алгоритм зарахування до додаткового 5 класу

1. Подати заяву на зарахування до 31 травня та копію свідоцтва про народження дитини, зазначити навчальний заклад в якому навчається дитина.

2. Якщо кількість поданих заяв станом на 31 травня не буде перевищувати загальної кількості місць (30), конкурсний відбір проводитися не буде і 1 червня буде видано наказ про зарахування.

3. Якщо кількість поданих заяв станом на 31 червня буде перевищувати загальну кількість місць (30), 1 червня буде оприлюднено на веб-сайті школи оголошення про проведення дати і часу конкурсного випробування( червень).

4. Під час конкурсного випробування надати копію Свідоцтва досягнень.

5. Конкурсне випробування буде проведено з англійської мови (письмово), зразок тесту розміщено на сайті школи.

6. Право першочергового зарахування до додаткового 5-го класу за результатами конкурсного випробування мають діти, що належать до території обслуговування школи №16.

Відповідно до «Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти» наказу МОНУ від16.04.2018 №367

Зразок тесту

зразок тесту 5 клас.docx